fin

HOME LYMFOTERAPEUT CENÍK KONTAKTY  

 

 

REHABILITACE REHASPORT

 

Rehabilitace Rehasport vchodKvětnového povstání 21

103 00, Praha 10- Benice

(budova městského úřadu)

 

Kontakt:

+420 602 777 701

+420 602 777 725

 

rehabilitace@rehasport.cz

www.rehabilitace.rehasport.cz

ordinace menší kulaté rohy

 

Ordinační doba: dle objednání

 

Telefon: +420 602 777 701

Provozní doba: Po - Pá  8:00 - 20:00

 

Specialisti na terapii lymfedému:

Mgr. Jitka Kobrová, Cert. MDT - fyzioterapeut, lymfoterapeut

jitka@rehasport.cz

 

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ PRAHA

Hledáte-li vhodného certifikovaného lymfoterapeuta pro terapii lymfedému v Praze a nedalekém okolí, neváhejte nás kontaktovat a klikněte na ikonu kontakty pod odstavcem. Manuální lymfodrenáž u nás provádějí pouze certifikovaní a odborně vzdělaní fyzioterapeuté.

V Rehabilitaci REHASPORT se specializujeme také na léčbu lymfatických otoků. V Praze určitě není mnoho pracovišť, které by se věnovali této problematice tak podrobně jako my tady - v rehabilitaci REHASPORT v Praze Benicích. Neodmyslitelnou součástí komplexní terapie lymfatického otoku je manuální lymfodrenáž. Její hlavní účinek spočívá v tom, že pomocí cílených a přesně prováděných pohybů rukou je lymfa vháněna do chlopňového lymfatického systému a tím je předešlá nahromaděná tekutina odsunuta. Princip je zde podobný jako u lidského srdce, kdy chlopně také zabraňují zpětnému toku.

Cílem manuální lymfodrenáže je podpora odtoku lymfy, ale zároveň je třeba zabránit nežádoucímu posilování přítoku krve. Manuální lymfodrenáž je také poměrně často využívána u pacientů, kteří trpí migrenózními stavy, tudíž nesnesitelnými bolestmi hlavy. Pokud je Praha vaším bydlištěm nebo bydlíte v okolí, neváhejte se na nás s tímto zdravotním problémem obrátit.

 

  © 2014 MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ REHABILITACE REHASPORT PRAHA